Od 07.02.2022 do 09.02.2022 bude uzatvorená Základná škola a Školský klub detí z prevádzkových dôvodov.
Vyučovanie bude prebiehať dištančne prostredníctvom Edupage a MS Teams (1. stupeň - podľa pokynov tr. učiteliek, 2. stupeň – podľa aktuálneho rozvrhu).
Žiaci sú odhlásení zo stravy.
Pripomíname, že pred nástupom do školy treba vyplniť tlačivo o bezpríznakovosti. Zároveň odporúčame urobiť domáci AG test a o výsledku informovať triedneho učiteľa.
Tlačivo o bezpríznakovosti: bezpriznakovost_ziak_04_02_2022.docx - nové
